Kontakt

 

Biuro czynne w godzinach od 7:00 do 15:00 CET

Zapraszamy

Dział Handlowy

 

 kontakt@romerpp.pl

 

 

 

 Tomasz Luboński
Doradca klienta

+48 510 108 707

 tomasz.lubonski@romerpp.pl 

  Grzegorz Bernatek 
Doradca klienta

+48 789 125 267

 grzegorz.bernatek@romerpp.pl 

 Mariusz Obarski 
Doradca klienta

+48 500 089 788

 mariusz.obarski@romerpp.pl 

 Wojciech Ciura
Właściciel

+48 509 843 098

 wojciech.ciura@romerpp.pl 

 


Przesyłki kurierskie

 

 

 

Katarzyna Habiera
Koordynator

 +48 506 021 249

 katarzyna.habiera@romerpp.pl 

 

 

 

 

 

 


Serwis mobilny / stacjonarny

 

Tomasz Dekarczyk
Dyspozytor serwisu 

+48 503 425 074

 serwis@romerpp.pl

 

 


Serwis Aplikacji

 

 

Rafał Maciejczyk
Serwisant aplikacji

+48 517 132 018

 rafal.maciejczyk@romerpp.pl

 

 

 

 

 

 

Wydział konstrukcyjny


 

 


Edward Wojcieszek

Kierownik wydziału konstruktorów

 edward.wojcieszek@romerpp.pl




  Administracja
 

 

 Karolina Duda-Ciura 
Specjalista ds. administracji

 

 finanse@romerpp.pl

Iwona Pląder

 i.plader@romerpp.pl




  Księgowość
 

 Mariola Skwarna 
Główna księgowa

 m.skwarna@romerpp.pl

 




  Kadry
 

Agnieszka Miernik

 a.miernik@romerpp.pl

 

 

 

 

 

 

 Zarząd

 

 

 

 Andrzej Ciura 
Właściciel

 

 andrzej@romerpp.pl

 Wojciech Ciura
Właściciel

+48 509 843 098

 wojciech.ciura@romerpp.pl

 Łukasz Pląder 
Kierownik produkcji

 lukasz.plader@romerpp.pl

  

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, wszelkie zażalenia prosimy kierować na adres

 

zazalenia@romerpp.pl

 

 

Dane firmy
Romer Sp.Cywilna A. Ciura, W. Ciura
ul. Rejowska 99
26-110 Skarzysko-Kamienna
NIP 663-186-88-11