Kontakt

ROMER Fabryka, 31.500m2 powierzchni, 10.000m2 budynków
ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna

 

ROMER Research&Development Center, 6.700m2 budynków
ul. Rejowska 108, 26-110 Skarżysko-Kamienna



Biuro czynne w godzinach od 7:00 do 15:00 CET

Zapraszamy

Dział Handlowy

 kontakt@romer.com.pl

 

 

 

 Tomasz Luboński
Doradca klienta

+48 510 108 707

 tomasz.lubonski@romer.com.pl 

  Grzegorz Bernatek 
Doradca klienta

+48 789 125 267

 grzegorz.bernatek@romer.com.pl

 Mariusz Obarski 
Doradca klienta

+48 500 089 788

 mariusz.obarski@romer.com.pl

Dariusz Kucy
Doradca klienta

+49 (0) 178 631 74 60

dariusz.kucy@romer.com.pl

   

 

 


Sklep / przesyłki kurierskie

 

 

Agnieszka Ciura

 +48 502 556 911

 agnieszka.ciura@romer.com.pl

 

 

Zaopatrzenie

 

 

Katarzyna Habiera

 +48 506 021 249

 katarzyna.habiera@romer.com.pl

 

 

 

 


Serwis mobilny / stacjonarny

 

Tomasz Dekarczyk
Dyspozytor serwisu 

+48 503 425 074

 serwis@romer.com.pl

 

 


Serwis Aplikacji

 

 

Rafał Maciejczyk
Serwisant aplikacji

+48 517 132 018

 rafal.maciejczyk@romer.com.pl

 

 

 

 

 

 

Wydział konstrukcyjny


 

 


Albert Węgłowski
Kierownik wydziału konstruktorów

 albert.weglowski@romer.com.pl

Edward Wojcieszek
Kierownik wydziału badawczo-rozwojowego

 edward.wojcieszek@romer.com.pl




  Administracja
 

 

 Karolina Duda-Ciura 
Specjalista ds. administracji

 

 finanse@romer.com.pl

Iwona Pląder

 i.plader@romer.com.pl




  Księgowość
 

 Mariola Skwarna 
Główna księgowa

 m.skwarna@romer.com.pl

 




  Kadry
 

Agnieszka Miernik

 a.miernik@romer.com.pl

 

 

 

 

 

 

 Zarząd

 

 

 

 Andrzej Ciura 
Właściciel

 

 andrzej@romer.com.pl

 Wojciech Ciura
Właściciel

+48 509 843 098

 wojciech.ciura@romer.com.pl

 Łukasz Pląder 
Kierownik produkcji

 lukasz.plader@romer.com.pl

  

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, wszelkie zażalenia prosimy kierować na adres

 

zazalenia@romer.com.pl
 

 

Dane firmy
Romer Sp.Cywilna A. Ciura, W. Ciura
ul. Rejowska 99
26-110 Skarzysko-Kamienna
NIP 663-186-88-11