Sklep Wycena Artykuły
Kontakt Romer Worldwide Promocje

Kontakt

ROMER Fabryka, 31.500m2 powierzchni, 10.000m2 budynków
ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna

 

ROMER Research&Development Center, 6.700m2 budynków
ul. Rejowska 108, 26-110 Skarżysko-Kamienna



Biuro czynne w godzinach od 7:00 do 15:00 CET

Zapraszamy

Dział Handlowy

 kontakt@romer.com.pl

+48 22 230 25 80

 

 
Tomasz Luboński

Technical Sales Specialist    

+48 510 108 707

 tomasz.lubonski@romer.com.pl 
 

  
Grzegorz Bernatek 

Technical Sales Specialist

+48 789 125 267

 grzegorz.bernatek@romer.com.pl
 

 
Mariusz Obarski 

Technical Sales Manager

 mariusz.obarski@romer.com.pl
 

Michał Wychowaniec
Junior Technical Sales

 

  +48 780 120 273

michal.wychowaniec@romer.com.pl
    

Marcin Geller
Junior Technical Sales

 

 +48 573 163 280

marcin.geller@romer.com.pl
    

   

Sprzedaż aplikatorów

Dariusz Strumski
Applicator Technical Sales

 

  +48 451 170 861

dariusz.strumski@romer.com.pl
    

 

 

 

Sklep / przesyłki kurierskie

 


Agnieszka Ciura
Sales

 +48 502 556 911

 agnieszka.ciura@romer.com.pl

 

Dział zakupów

 


Katarzyna Habiera
Purchase Specialist

 +48 22 230 25 80 wew 4

 katarzyna.habiera@romer.com.pl

 

 

 


Serwis mobilny / stacjonarny

 

Tomasz Dekarczyk
Service Department Manager

+48 22 230 25 80 wew 3

 serwis@romer.com.pl

 



Logistyka

 

 

Katarzyna Kutwin
Logistics Specialist

+48 22 230 25 80 wew 6

  katarzyna.kutwin@romer.com.pl

 

 

 

 

 

 

Wydział konstrukcyjny


 

 


Bartosz
Design Department Manager

 bartosz@romer.com.pl

Edward 
R&D Department Manager

 edward@romer.com.pl




  Administracja
 

 

 
Karolina Duda-Ciura 

Kierownik ds personalnych i finansowych

 +48 22 230 25 80 wew 7

 finanse@romer.com.pl


Iwona Pląder
Specjalista ds administracyjnych

 i.plader@romer.com.pl

 

 



  Kadry
 

 


Agnieszka Miernik-Gładyś
Specjalista ds kadr

 +48 22 230 25 80 wew 7

 a.miernik@romer.com.pl

 

 

 


Księgowość

 

 

Iwona Chmielewska
Główna księgowa

  finanse@romer.com.pl

 

 

 

 Zarząd

 

 

 

 
Andrzej Ciura 

CEO

 

 andrzej@romer.com.pl

 
Wojciech Ciura

CEO

+48 22 230 25 80 wew 8

 wojciech.ciura@romer.com.pl

 
Łukasz Pląder 

Manufacturing executive director

 lukasz.plader@romer.com.pl

  

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, wszelkie zażalenia prosimy kierować na adres

 

zazalenia@romer.com.pl
 

 

Dane firmy
 

Romer Group Sp. z o.o.
ul. Rejowska 99
26-110 Skarzysko-Kamienna
NIP 663-188-23-66


Romer Sp.Cywilna A. Ciura, W. Ciura
ul. Rejowska 99
26-110 Skarzysko-Kamienna
NIP 663-186-88-11