Kontakt

 

Biuro czynne w godzinach od 7:00 do 15:00 CET

Zapraszamy

Dział Handlowy

 kontakt@romerpp.pl

 Tomasz Luboński
Doradca klienta

+48 510 108 707

 tomasz.lubonski@romerpp.pl 

  Grzegorz Bernatek 
Doradca klienta

+48 789 125 267

 grzegorz.bernatek@romerpp.pl 

 Wojciech Ciura
Właściciel

+48 509 843 098

 wojciech.ciura@romerpp.pl 


Przesyłki kurierskie



Katarzyna Habiera
Koordynator

 +48 506 021 249

 katarzyna.habiera@romerpp.pl 


Serwis mobilny
(Montaże)



Malik Marcin
Kierownik serwisu 

+48 503 425 074

 serwis@romerpp.pl

Zastępca kierownika serwisu

+48 517 113 787

 


Serwis stacjonarny (Aplikacje)





Rafał Maciejczyk
Kierownik serwisu stacjonarnego

+48 517 132 018

 rafal.maciejczyk@romerpp.pl

 

Wydział konstrukcyjny




Edward Wojcieszek
Kierownik wydziału konstruktorów

 edward.wojcieszek@romerpp.pl




  Administracja


 Karolina Duda-Ciura 
Specjalista ds. administracji

 finanse@romerpp.pl

Iwona Pląder

 i.plader@romerpp.pl




  Księgowość


 Mariola Skwarna 
Główna księgowa

 m.skwarna@romerpp.pl




  Kadry


Agnieszka Miernik

 a.miernik@romerpp.pl

 

 

 Zarząd

 Andrzej Ciura 
Właściciel

 andrzej@romerpp.pl

 Wojciech Ciura
Właściciel

+48 509 843 098

 wojciech.ciura@romerpp.pl

 Łukasz Pląder 
Kierownik produkcji

 lukasz.plader@romerpp.pl

  

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, wszelkie zażalenia prosimy kierować na adres

zazalenia@romerpp.pl


Dane firmy
Romer Sp.Cywilna A. Ciura, W. Ciura
ul. Rejowska 99
26-110 Skarzysko-Kamienna
NIP 663-186-88-11