Poznajcie iCure - nowy system rejestracji opracowany w pełni przez ROMER.

iCure
to w pełni innowacyjny system który ma zapewniać najwyższy standard wypalania, ROMER dostarcza Wam za darmo najdroższe opcjonalne wyposażenie wybierane przez najbardziej wymagających klientów. 

 

Dlaczego iCure jest wyjątkowy ? 


iCure został opracowany przez nas, do naszych piecy, kto może lepiej znać nasz produkt, jak nie my? Nie jest to "kupne" gotowe rozwiązanie.

Jego wyjątkowość polega na tym, że zapisuje dokładnie wszystkie parametry procesu, włącznie z komunikatami, co jest niemożliwe do wykonania przez konkurencyjne firmy które nie posiadają tak zaawansowanej technologii informatycznej. Żadne gotowe rozwiązanie nie jest tak dopasowane do reszty oprogramowania, poprostu firmy które się zajmują tego typu oprogramowaniem robią to "bez zachowania szczegółów", które tu odgrywają kluczową rolę. 

 Co potrafi iCure?


iCure rejestruje każdy cykl z osobna, w tym 2 kanały temperaturowe, wszelkie wejścia i wyjścia sygnałowe, jak również wewnętrzne komunikaty procesora. Wprzypadku pieca olej/gaz rejestrowane są temperatury spalin, i stany palnika tj. chłodzenie, rozgrzewanie, odpalanie, przedmuch czy nawet podanie iskry. 
Pojemność zapisu, praktycznie nie ma końca, możliwe jest zachowanie historii wszystkich cykli od momentu zakupu pieca.

To wszystko składa się na efekt który pozwala na tworzenie paroma kliknięciami gotowych zestawień z całego miesiąca, ile było wsadów, jak długo trwały, ile w danym miesiącu pochłoneło to gazu/oleju/prądu. Wszystkie te funkcje są bardzo pomocne. 

A to dopiero początek, ponieważ projekt iCure jest ciągle rozwijany i każdy z naszych klientów ma darmowy dostęp do Updatów oprogramowania.


Jak działa iCure?


po wyciągnięciu Pendrive'a z pieca, należy udać się z nim do komputera. Korzystając z naszego specjalistycznego oprogramowania dostępnego u nas na stronie, nastąpi wczytanie wszystkich danych, cała filozofia.
Link do downloadu