Polityka firmy
ROMER to globalny producent wysokiej jakości lakierni proszkowych, naszym priorytetem jest dostarczanie jak najbardziej zaawansowanych urządzeń o rozbudowanych możliwościach, zachowując przy tym konkurencyjność cenową. 
Od lat wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania przyczyniając się tym samym do globalnego rozwoju branży, niemożliwe?
Sprawdź.

 

ROMER Factory

 

Fabryka ROMER

Zakład produkcyjny firmy ROMER mieści się w Polsce -Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Rejowskiej 99A. ROMER Posiada całkowitą powierzchnię budynków ponad 30.000m2, co czyni go jednym z największych producentów lakierni proszkowych na świecie.
 

 

 

Jakość
ROMER jako jedyny producent lakierni proszkowych w Polsce posiada certyfikat o zapewnieniu jakości do produkcji urządzeń pracujących w strefie potencjalnie wybuchowej (ATEX Q) według normy ATEX ISO/IEC 80079-34. Posiadamy również wdrożony system zarządzania jakością ISO9001:2015 oraz ISO50001, ISO45001, ISO14001. Nasze rozwiązania techniczne są innowacyjne, co pozwoliło nam na uzyskanie ponad 30 patentów. 

 

Ośrodek badawczo rozwojowy
ROMER R&D Center 
Wyposażony jest w laboratorium pomiarowe, laboratorium farb proszkowych, stanowiska pomiarowe wysokich napięć, oraz maszyny szybkiego prototypowania. R&D ROMER Center Odpowiedzialny jest za proces prototypowania i wprowadzania na rynek nowych technologii i rozwiązań stosowanych w urządzeniach do lakierowania proszkowego.

 

 

 

Doświadczenie 
ROMER swoje urządzenia produkuje nieprzerwanie od 1992 roku ciągle je modernizując.
Romer to urządzenia o wysokiej jakości i relatywnie niskich kosztach utrzymania/eksploatacji. Romer od ponad 30 lat wprowadza do branży nowe rozwiązania.

 

 

Eksport
Prowadzimy stałą sprzedaż do ponad 40 krajów na całym świecie. Urządzenia są tak konstruowane, aby były bezawaryjne a ewentualna wymiana części eksploatacyjnych była prosta i bezinwazyjna.

Najnowsze systemy sterowania pozwalają nam na dostęp zdalny do urzadzeń z internetu (po uzyskaniu zgody użytkownika).
 

 

 

Elastyczność
ROMER z sukcesami skupia się na automatyzacji procesów stosowanych w lakierniach.
Jednak to nie jedyny kierunek, posiadamy w swojej ofercie również rozwiązania dla użytkowników którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lakierowaniem.

 

 

Gwarancja  
Wszystkie urządzenia ROMER są objęte 12 miesięczną lub 24 miesięczną gwarancją. Za czynności serwisowe odpowiada szereg punktów serwisowych / dystrybutorów na całym świecie, którzy zapewniają naszym klientom najwyższą jakość usług..

 

Montaż i szkolenie personelu 
Po dokonaniu zakupu linii lakierniczej w naszej firmie, jedna z kilku ekip serwisowych jedzie na miejsce zamontować zakupiony sprzęt, po czym przeprowadza szkolenie pracowników. Taka jednorazowa usługa jest bezpłatna.
Termin montażu należy umawiać telefonicznie lub mailowo z działem serwisu danego dystrybutora.

 

 

Certyfikacja
Nasze urządzenia są zgodne z obowiązującymi normami wspólnoty europejskiej, są przebadane i bezpieczne a każde urządzenie posiada swoją deklarację zgodności CE. Posiadamy szereg Certyfikatów CE potwierdzających bezpieczeństwo użytkowania naszych urządzeń, oraz dokumentację niezbędną do ich obsługi.

 

 

Transport 
Zapewniamy transport na całym świecie, jesteśmy w stałej współpracy z armatorami morskimi, drogowymi firmami spedycyjnymi.
 
Na terenie polski za usługę płaci się dodatkowo w zależności od odległości. 

 

 

 

Leasing 
Od dawna współpracujemy z firmami leasingowymi. Firmy leasingowe znają wartość naszych urządzeń, przez co uzyskanie leasingu na zakup urządzeń naszej firmy staje się łatwiejszy i bardziej prawdopodobny.
Naszym partnerem jest Europejski Fundusz Leasingowy należący do grupy Credit Agricole.


 

 

 

 

 

 

Informacje prawne

 

Cenniki, opisy na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Firma ROMER zastrzega sobie prawo do zmian technicznych i specyfikacji bez uprzedzenia.
Przedstawione produkty mogą zawierać elementy wyposażenia opcjonalnego które nie są wyposażeniem standardowym.